منتدى تداول الخيارات الثنائية, طرق سريعة وسهلة لكسب المال

چای قلم اعلا محسن در دو نوع قلمی ساده و قلمی عطری تولید شد.

منتدى تداول الخيارات الثنائية, طرق سريعة وسهلة لكسب المال

چای قلم اعلا محسن در دو نوع قلمی ساده و قلمی عطری تولید شد. از همان ابتدا کیفیت و رنگ شفاف این چای باعث شد تا در بین مردم از محبوبیت خاصی برخوردار شود.ویژگی ممتاز این چای که آنرا از سایر محصولات متفاوت می نماید دیر دم بودن آن است.یعنی شما بعد از دم کردن این چای می توانید آنرا تا چند ساعت بعد بدون تغییر در رنگ ، طعم و مزه میل نمائید و این خبری است خوش برای افرادی که در اصطلاح چای خورنامیده می شوند .نوع عطری این چای که با عطر ارل گری معطر شده است بوی نافذی دارد و باعث میشود تا اینکه یک بار آنرا امتحان نمائید ، رنگ ثابت چای قلم اعلا محسن ، دیگر ویژگی است که باعث می شود برای یکبار هم که شده این محصول را استفاده نمائید. این نوع چای محسن در جعبه های مقوایی ۵۰۰ گرمی مقوایی عرضه می شود . استان های که ذائقه مورد پسندشان چای قلم اعلا محسن می باشد عبارت اند از : استان چهار محال بختیاری ، آذربایجان غربی و شرقی ، اردبیل ، قم ، قزوین ، بوشهر ، تهران ، سمنان ، اصفهان ، گیلان ، لرستان ، کهکیلویه و بویر احمد و البرز می باشند.

طرز تهیه چای قلم اعلا عطری و ساده: دو پیمانه از این نوع چای را در یک قوری ۴ نفره ریخته و به آن آب تازه در حال جوش اضافه می نماییم . سپس قوری را روی حرارت ملایم به مدت ۱۲ دقیقه می گذاریم تا چای دم بکشد . با گذشت زمان رنگ این چای قرمزتر و وسوسه انگیزتر خواهد شد و تا چند ساعت قابل استفاده خواهد بود ..
ویژگیها: دیر دم ( ۱۰ الی ۱۲ دقیقه ) ، طعم ملایم ,خوش رنگ
طعم : گس و ملایم
طرز تهیه : دو پیمانه چای ۱۲۱ محسن را در یک قوری ۴ نفره ریخته و به آن آب تازه در حال جوش اضافه کرده و سپس قوری را روی حرارت ملایم به مدت ۵ دقیقه می گذاریم تا چای دم بکشد . با گذشت زمان رنگ این چای کم کم تیره تر شده و طعم آن رو به تلخی می رود .

 • بسته بندی ۵۰۰ گرمی
 • کارتن ۱۲ کیلو گرمی – ۲۴ بسته ۵۰۰ گرمی
 • نظرات

  هنوز نظری ثبت نشده است.

  اولین نظر را بگذارید “چای سیلان قلم معطر” فوركس الدولار

  * Copy This Password *

  * Type Or Paste Password Here *