الخيارات الثنائية ضليع في الرياضيات - كيف لكسب المال مع الفوركس

چای معطر ممتاز سیلان فلزی (آروماتیک ارل گری) منتخبى است از بهترین چای سیلان و دارای عطر بسیار دلپذیرى می باشد.

الخيارات الثنائية ضليع في الرياضيات - كيف لكسب المال مع الفوركس

چای معطر ممتاز سیلان فلزی (آروماتیک ارل گری) منتخبى است از بهترین چای سیلان و دارای عطر بسیار دلپذیرى می باشد. جالب است بدانید که نام ارل گری برگرفته شده از نام نخست وزیر انگلستان در دهه ۱۸۳۰ میباشد و ترکیب چای با این عطر به نام او معروف گردید .این چای بدلیل داشتن عطر ، رنگ و طعم مناسب از شهرت و محبوبیت خاصی برخوردار است . متخصصان ما در چای محسن با گزینش منحصر به فرد و کارشناسی شده ای از انواع چای سیاه و افزودن مقدار خاصى اسانس ارل گری به آن یک چاى لذت بخش و اصیل را به مشتریان خود تقدیم میکند. ارل گری یکی از باارزش ترین و کهن ترین اسانس مورد قبول دنیا است که از طریق تاجران راه ابریشم در دسترس سایر ساکنین جهان قرار گرفت. بهتر است این چای را در ظروف در بسته نگهداری کنید تا عطر آن بخوبی حفظ شود.
ویژگیها: زود دم ، خوش رنگ طعم : گس قوی

طرز تهیه : دو پیمانه چای شکسته معطر ممتاز سیلان فلزی را در یک قوری ۴ نفره ریخته و به آن آب تازه در حال جوش اضافه کرده و سپس قوری را روی حرارت ملایم به مدت ۵ دقیقه می گذاریم تا چای دم بکشد . با گذشت زمان رنگ این چای کم کم تیره تر شده و طعم آن رو به تلخی می رود.
استان های که ذائقه مورد پسندشان چای ۱۲۱ معطر می باشد عبارت اند از : استان البرز ، قزوین ، قم ، گلستان ، گیلان ، مازندران ، هرمزگان ، بوشهر ، تهران ، اهواز ، سمنان و اصفهان می باشند.

 • قوطی فلزی ۵۰۰ گرمی
 • کارتن ۱۲ کیلو گرمی – ۲۴ بسته ۵۰۰ گرمی
 •  

  نظرات

  هنوز نظری ثبت نشده است.

  اولین نظر را بگذارید “چای سیلان معطر قوطی فلزی” اسعار العملات في الهند

  * Copy This Password *

  * Type Or Paste Password Here *