كيف وسطاء الخيارات الثنائية كسب المال, الرسم البياني للفوركس على الانترنت

چای سیلان محسن انتخابی تحسین برانگیز است از بهترین چای سیلان دستچین شده از ارتفاعات سریلانکا که دارای رنگ عالی و طعـم دلپذیر مى باشد.

كيف وسطاء الخيارات الثنائية كسب المال, الرسم البياني للفوركس على الانترنت

سریلانکا را اغلب جزیره جواهر نمای اقیانــوس هنـد می خوانند و چای سیلان همانند تاریخ و شهرت این جزیره بسیار پر آوازه است. چای سیلان محسن انتخابی تحسین برانگیز است از بهترین چای سیلان دستچین شده از ارتفاعات سریلانکا که دارای رنگ عالی و طعـم دلپذیر مى باشد. چای سیلان خوش رنگ و با عطر و طعمی خاص است که آن را می توانید با شیر یا برشی از لیمو میل نمایید تا طعم لذت بخش آن را دریابید. این چای بهترین و منحصر به فردترین چای محسن میباشد ، توانسته است در تمام ایران طرفداران بسیاری را به خود جلب کند و یکی از پرفروش ترین محصولات چای محسن به شمار می رود. چای شکسته ممتاز سیلان فلزی محسن ظاهر یکدست و هماهنگ، بدون تکه های برگ تخمیر نشده و به همین خاطر در کل کشور و با هر ذائقه ای و در با هر آب نوشیدنی در هر منطقه ای دم کرده آن بسیار مطبوع و خوش رنگ می باشد. این چای خوشرنگ محسن طعمی نافذ داشته و مصرف روزمره دارد و نیز زمان دم کشیدن آن کوتاه می باشد..
ویژگیها: زود دم ، خوش رنگ طعم : گس قوی
طرز تهیه : دو پیمانه چای ۱۲۱ محسن را در یک قوری ۴ نفره ریخته و به آن آب تازه در حال جوش اضافه کرده و سپس قوری را روی حرارت ملایم به مدت ۵ دقیقه می گذاریم تا چای دم بکشد . با گذشت زمان رنگ این چای کم کم تیره تر شده و طعم آن رو به تلخی می رود .

طرز تهیه : دو پیمانه چای شکسته ساده ممتاز سیلان فلزی را در یک قوری ۴ نفره ریخته و به آن آب تازه در حال جوش اضافه کرده و سپس قوری را روی حرارت ملایم به مدت ۵ دقیقه می گذاریم تا چای دم بکشد . با گذشت زمان رنگ این چای کم کم تیره تر شده و طعم آن رو به تلخی می رود.
استان های که ذائقه مورد پسندشان چای ۱۲۱ ساده می باشد عبارت اند از : استان آذربایجان شرقی و غربی ، اردبیل ، اصفهان ، ایلام ، چهار محال بختیاری ، خراسان ، زنجان ، سیستان و بلوچستان ، فارس ، کردستان ، کرمانشاه ، یاسوج ، لرستان ، مرکزی ، همدان و یزد می باشند .

 • قوطی فلزی ۵۰۰ گرمی
 • کارتن ۱۲ کیلو گرمی – ۲۴ بسته ۵۰۰ گرمی
 • نظرات

  هنوز نظری ثبت نشده است.

  اولین نظر را بگذارید “چای سیلان قوطی فلزی” منصة تداول الخيارات الثنائية

  * Copy This Password *

  * Type Or Paste Password Here *