الخيارات الثنائية 100 الربح - الخيارات الثنائية هولندا

چای سیلان محسن انتخابی تحسین برانگیز است از بهترین چای سیلان دستچین شده از ارتفاعات سریلانکا که دارای رنگ عالی و طعـم دلپذیر مى باشد.

الخيارات الثنائية 100 الربح - الخيارات الثنائية هولندا

سریلانکا را اغلب جزیره جواهر نمای اقیانــوس هنـد می خوانند و چای سیلان همانند تاریخ و شهرت این جزیره بسیار پر آوازه است. چای سیلان محسن انتخابی تحسین برانگیز است از بهترین چای سیلان دستچین شده از ارتفاعات سریلانکا که دارای رنگ عالی و طعـم دلپذیر مى باشد. چای سیلان خوش رنگ و با عطر و طعمی خاص است که آن را می توانید با شیر یا برشی از لیمو میل نمایید تا طعم لذت بخش آن را دریابید. این چای بهترین و منحصر به فردترین چای محسن میباشد ، توانسته است در تمام ایران طرفداران بسیاری را به خود جلب کند و یکی از پرفروش ترین محصولات چای محسن به شمار می رود. چای شکسته ممتاز سیلان فلزی محسن ظاهر یکدست و هماهنگ، بدون تکه های برگ تخمیر نشده و به همین خاطر در کل کشور و با هر ذائقه ای و در با هر آب نوشیدنی در هر منطقه ای دم کرده آن بسیار مطبوع و خوش رنگ می باشد. این چای خوشرنگ محسن طعمی نافذ داشته و مصرف روزمره دارد و نیز زمان دم کشیدن آن کوتاه می باشد..
ویژگیها: زود دم ، خوش رنگ طعم : گس قوی
طرز تهیه : دو پیمانه چای ۱۲۱ محسن را در یک قوری ۴ نفره ریخته و به آن آب تازه در حال جوش اضافه کرده و سپس قوری را روی حرارت ملایم به مدت ۵ دقیقه می گذاریم تا چای دم بکشد . با گذشت زمان رنگ این چای کم کم تیره تر شده و طعم آن رو به تلخی می رود .

طرز تهیه : دو پیمانه چای شکسته ساده ممتاز سیلان فلزی را در یک قوری ۴ نفره ریخته و به آن آب تازه در حال جوش اضافه کرده و سپس قوری را روی حرارت ملایم به مدت ۵ دقیقه می گذاریم تا چای دم بکشد . با گذشت زمان رنگ این چای کم کم تیره تر شده و طعم آن رو به تلخی می رود.
استان های که ذائقه مورد پسندشان چای ۱۲۱ ساده می باشد عبارت اند از : استان آذربایجان شرقی و غربی ، اردبیل ، اصفهان ، ایلام ، چهار محال بختیاری ، خراسان ، زنجان ، سیستان و بلوچستان ، فارس ، کردستان ، کرمانشاه ، یاسوج ، لرستان ، مرکزی ، همدان و یزد می باشند .

 • قوطی فلزی ۵۰۰ گرمی
 • کارتن ۱۲ کیلو گرمی – ۲۴ بسته ۵۰۰ گرمی
 • نظرات

  هنوز نظری ثبت نشده است.

  اولین نظر را بگذارید “چای سیلان قوطی فلزی” منصة تداول الخيارات الثنائية

  * Copy This Password *

  * Type Or Paste Password Here *