عرض غير محدود الخيارات الثنائية مجانا, أفضل برنامج التابعة لها خيار ثنائي

چای کیسه ای محصولی مناسب جهت استفاده در مسافرتها بود ، زیرا سریع آماده می شد و نیاز به دم کشیدن برای مدت طولانی یا لوازم دم کردن چای زیادی نداشت از این رو به چای کیسه ای چای مسافرتی هم گفته می شود .

عرض غير محدود الخيارات الثنائية مجانا, أفضل برنامج التابعة لها خيار ثنائي

چای کیسه ای محصولی مناسب جهت استفاده در مسافرتها بود ، زیرا سریع آماده می شد و نیاز به دم کشیدن برای مدت طولانی یا لوازم دم کردن چای زیادی نداشت از این رو به چای کیسه ای چای مسافرتی هم گفته می شود . در ادامه روند رو به رشد تولید و مصرف چای کیسه ای ، انواع طعمهای مختلف به سبد تولید این محصول اضافه گردید و امروزه چای کیسه ای با تنوع بالایی در بازارها عرضه می شود .

در اوايل قرن بيستم، چاي، نوشيدني لوکسي بود که فقط ثروتمندان توانايي خريد آن را داشتند. تجار چاي بي‌ صبرانه منتظر محموله‌ هاي چاي که از هند و چين مي ‌آمد، مي ‌‌نشستند و آن را به قيمت گزاف به مشتريان خود مي ‌فروختند. قوطي‌ هاي فلزي کوچک، اولين نوع بسته‌ بندي چاي بود اما از آنجا که قيمت اين قوطي ‌ها نسبتا بالا بود، در سال ۱۹۰۳ ميلادي، براي اولين بار از کيسه‌ هاي ابريشمي به جاي قوطي ‌هاي فلزي استفاده شد. اين نوع بسته ‌بندي، اول در سال ۱۹۰۴ ميلادي، به کافه‌ رستوران ‌هاي نيويورک و بعد از آن، به سراسر جهان راه يافت. برخي مصرف‌ کنندگان، کيسه‌ ها را به همان صورت درون آب ‌جوش انداختند و متوجه شدند چاي در حال رنگ دادن و دم کشيدن است. از اين پس بود که روش‌هاي ساده ‌تري براي استفاده از چاي پيدا شد. کم ‌کم مردم به چاي کيسه‌ اي علاقه بيشتري نشان دادند چون ديگر نيازي به استفاده از صافي نبود..
ویژگیها: زود دم و خوش رنگ ، مناسب برای مسافرت طعم : گس و ملایم
طرز تهیه : یک عدد چای کیسه ای محسن را در یک لیوان حاوی آب جوش گذاشته و به مدت ۳ الی ۵ دقیقه بگذارید تا دم بکشد.

 

 

  • دارای بسته بندی ۲۵ ،۵۰ و ۱۰۰ عددی
  • تهیه شده از مرغوبترین نوع چای سیلان و کنیا

 

نظرات

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نظر را بگذارید “چای کیسه ای” فوركس الدولار

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *