مرداد ۷, ۱۳۹۴

برداشت بیش از ۶۰ هزار تن چای/ پرداخت نامنظم مطالبات

رییس اتحادیه چایکاران شمال از برداشت بیش از ۶۰ هزار تن برگ سبز چای خبر داد و گفت: پرداخت نامنظم مطالبات، زندگی چایکاران بی‌بضاعت را مختل کرده است.

ایرج هوسمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: در چین اول برگ سبز چای حدود ۳۲ هزار تن از این محصول از باغات شمال کشور برداشت شد و در چین دوم نیز همین حدود برگ سبز چای برداشت شد. اما پرداخت نامنظم مطالبات به چایکاران زندگی آنها را که نان شب‌شان را هم نسیه می‌خرند، مختل کرده است.

به گفته وی سال گذشته مطالبات و بهای محصول چایکاران منظم‌تر پرداخت می‌شد.

هوسمی با بیان اینکه بارش باران طی هفته اخیر باغات چای را از سوختگی نجات داد، افزود: در شرایطی که کارخانه‌های فرآوری برگ سبز چای در سال جاری مطالبات چایکاران را بابت سال‌های ۱۳۹۲ و ۱۳۹۳ پرداخت کردند تا بتوانند با سازمان چای برای خرید این محصول قرارداد امضا کنند، صحبت از سهم کارخانه‌ها و دولت محلی از اعراب ندارد، چرا که آنها زندگی مرفه خود را دارند و چایکاران در انتظار دریافت بهای محصول‌شان برای گذراندن زندگی هستند.

رییس اتحادیه چایکاران شمال با بیان اینکه چایکاران به استقبال برداشت برگ سبز چای در چین سوم می‌روند، گفت: بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده و در صورت مساعد بودن شرایط جوی، امیدواریم امسال حدود ۱۰۰ هزار تن برگ سبز چای از باغات چای دو استان گیلان و مازندران برداشت شود.

منبع: ایسنا

مجانا ثنائي البرمجيات خيارات الإشارات, الخيارات الثنائية ليست القمار

النظام التجاري مهلة الخيارات الثنائية

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *