شهریور ۱۶, ۱۳۹۴

رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران واردات و ثبت سفارش برنج را تکذیب کرد

دلاور حیدرپور در این خصوص گفت: وزارت جهاد کشاورزی از سال گذشته هیچگونه ثبت سفارشی را برای واردات برنج از هیچ جای دنیا به ایران صادر نکرده است.
به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران حیدر پور ادامه داد: رفع ممنوعیت واردات برنج که از سوی برخی رسانه های استان اعلام شده مغایرتی با اظهارات سازمان جهاد کشاورزی مازندران و مسوولان وزارت جهاد کشاورزی ندارد چراکه واردات برنج از پاکستان کاملا ممنوع بوده و با مذاکرات انجام شده، رفع ممنوعیت شده است و این رفع ممنوعیت دلیلی برای انجام واردات در شرایط کنونی نیست.
رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران خاطرنشان کرد: نیاز به واردات برنج وجود دارد اما در شرایط فعلی این واردات انجام نخواهد شد تا مشکلی برای کشاورزان به وجود نیاید و سیاست دولت در واردات برنج به گونه ای است که این واردات در زمانی انجام شود که مشکلی برای تولیدکنندگان به وجود نیاید.
به گفته حیدرپور، بخشی از نیاز کشور از واردات از برخی کشورها تامین می شود که پاکستان هم می تواند در صورت داشتن شرایط بهداشتی و قرنطینه ای یکی از این کشورها باشد.
وی اظهار کرد: سیاست های حمایتی وزارت جهاد کشاورزی سبب رونق بازار برنج در مازندران می شود و با ادامه سیاست ها وضعیت رو به بهبود بیشتری خواهد بود و در هر صورت، سیاست های وزارت جهاد کشاورزی حمایت از تولید داخلی خواهد بود.
مازندران در سال جاری با سطح زیرکشت ۲۱۰ هزار هکتار شالی تولید حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار تن شلتوک در این اراضی پیش بینی شده است.

منبع: ایرنا

النظام التجاري مهلة الخيارات الثنائية, الاستثمار بأموال الفوركس

أربح المال من الإعلان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *