فروردین ۲۳, ۱۳۹۳

آغاز نخستین نشاء مکانیزه برنج کشور در مازندران

به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران، مهدی خلیلی گفت: مراسم نخستین نشاء مکانیزه برنج استان و کشور روز شنبه ۲۳ فروردین ماه ‌جاری با حضور استاندار، مهمانان کشوری و استانی در شهرستان میاندرود برگزار می‌شود.
وی بیان داشت: همزمان با این مراسم، نخستین نشاء مکانیزه برنج در سایر شهرستان‌های استان از جمله بهشهر، ساری، بابل و آمل نیز در دل خاک قرار داده می‌شود.
خلیلی افزود: تمام امور زراعت برنج از کاشت تا برداشت در این منطقه توسط بانک نشا انجام می‌گیرد و کلیه امور به صورت مکانیزه و دستگاهی انجام می‌شود.
سخنگوی سازمان جهادکشاورزی مازندران رقم مورد نشا را برنج پرمحصول شیرودی و در سطح سه هکتار عنوان کرد و اظهار داشت: این بانک نشا در تیپ ۱۰۰ هکتاری بوده که از محل کمک‌های فنی اعتباری با اعتبار ۳ هزار و ۲۰۰ میلیون ریال به بهره‌برداری رسیده است.
وی تجهیزات این بانک نشا را کامل و شامل خاک خردکن، سیدر مجهز به جعبه جمع‌کن و خاکریز، ژرمیناتور حوضچه جوانه‌زنی، تاریک خانه، گل خانه، خزانه، نشاکار چهار و شش ردیفه، کمباین مخصوص برداشت برنج، پادلر و تراکتور برشمرد.
خلیلی خاطرنشان کرد: مراسم نخستین نشاء مکانیزه برنج کشور ساعت ۸:۳۰ صبح در بانک نشای شکری واقع در شهرستان میاندرود، انتهای جاده فرودگاه، جنب فرودگاه برگزار می‌شود.

الغش خيار ثنائي - استراتيجية الحدود الخيارات الثنائية

stockpair الخيارات الثنائية احتيال

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *